O nás

THEPAIRZ

Startujeme jako nový projekt, který vám chce přinést informace a inspiraci ze světa limitovaných tenisek a street fashion. Náš e-shop vám umožní proniknout mezi kousky vybraných modelů, které nejsou v běžných obchodech dostupné. Náš tým pečlivě vybírá každý kousek, aby se do vašich rukou dostal v perfektní kvalitě, a s nákupem vám velmi rádi pomůžeme.

 

NAŠE CESTA

Vše začalo zhruba před 5 lety, kdy se z limitovaných tenisek stala obrovská záliba. Velké množství typů ale zároveň unikátnost každé tenisky, dává člověku možnost vyjádřit svoji kreativitu a osobnost.

Díky síti kontaktů a mému zájmu v oblasti prodeje, jsem začal získávat stálé zákazníky, kteří vědí, ze u mě mají záruku originality, a zároveň mi dávají možnost shánět ty nejzajímavější tenisky. Za těch pár let jsem s trhem limitovaných tenisek získal velké zkušenosti.

A z těchto důvodů jsem se vše rozhodl posunout na vyšší úroveň a to založením firmy a e-shopu ThePairz.

 

NAŠE VIZE

Limitované tenisky jsou naší velkou vášní, a proto bychom rádi vzbudili zájem a rozšířili dostupnost těchto většinou všude vyprodaných kousků.

Klademe důraz na pohodlí každého zákazníka. Jednoduchost a dostupnost při nákupu je základem. Zákazník u nás nakoupí tou nesnažší cestou a hlavně se zaručenou originalitou, která v dnešní době už také není jistotou.

Jsme tu pro Vás, abychom zajistili kvalitní službu, ke které se budeme chtít vracet, a proto se nás nebojte kontaktovat při jakémkoliv dotazu.