Ověření originality

MOŽNOSTI PLATBY

U nás v THEPAIRZ chápeme, že jistota originality je základním pilířem nákupu exkluzivního zboží. Proto neponecháváme nic náhodě, když jde o ověřování autenticity každého produktu v našem sortimentu.

400+

Unikátních tenisek dostupných skladem

100%

Garance originality všech produktů

3

Státy kam momentálně doručujeme

Boj s Padělanými Produkty

V dnešní době se bohužel stává padělané zboží čím dál tím větším problémem. S největší pravděpodobností se s ním setká každý nadšenec módy, a tenisky nejsou výjimkou. Jak získat originální kousky, které odrážejí vaši jedinečnost, a zároveň se vyhnout pastem padělků na sekundárním trhu?

S příchodem THEPAIRZ máte výhodu na své straně. Jsme tu proto, abychom vás ujistili, že každý produkt na našem eshopu je autentický. Náš tým se nejen vášnivě věnuje světu limitovaných tenisek, ale také pečlivě dbá na to, aby každý kousek, který nabízíme, splňoval nejvyšší standardy pravosti. V naší nabídce najdete tenisky, které nejenže obohatí váš styl, ale i vaši důvěru v nákupy online.

Proces ověření

Naším prvním krokem je výběr důvěryhodných dodavatelů. Po léta jsme budovali silné vztahy s ověřenými partnery, kteří splňují naše striktní kritéria v oblasti kvality a autenticity. To nám umožňuje zajistit, že každý pár tenisek je 100% originální, ještě než dorazí do našich rukou.

Jakmile tenisky dorazí k nám, podstupují přísnou interní kontrolu. Naši odborníci provádějí vizuální inspekce, během kterých zkoumáme vše od drobných detailů, jako jsou švy a logo, až po kvalitu použitých materiálů.

Tento pečlivě vytvořený proces nám umožňuje zajistit, že každý produkt na našem e-shopu je 100% originální. Přistupujeme k tomu s maximální otevřeností a transparentností, proto jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy ohledně našeho systému ověřování.

Díky tomu si můžete být naprosto jisti, že u THEPAIRZ nakupujete pouze originální zboží. Vaše důvěra je pro nás nejcennější, a to je důvod, proč je pro nás ověření autenticity klíčovou součástí našeho podnikání.

Prozkoumat produkty